TeknoKalip

HİZMETLERİMİZ

satihtaslama

SATIH TAŞLAMA İŞLERİ

Saç şekillendirme kalıpların ve plastik kalıpların yüzeylerinin temizlenmesinde, kalıp imalatından önce ve sonra kalıp plakalarının pürüzsüz yüzeyli ve hassas ölçülere getirilmesinde, her türlü düzlem metal parçalarınız için satıh taşlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Satıh taşlama hizmetlerimiz arasında açısız veya açılı kesme bıçaklarının bilenmesi de yer almaktadır. Satıh taşlama tezgâhımızda parçaya özel en uygun ve kaliteli taşlama taşını kullanarak, 0,01 mm. ‘ye varan hassasiyetlerde çalışarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

talasliimalat

TALAŞLI İMALAT İŞLERİ

CNC işleme merkezi, üniversal torna ve frezemizde her türlü iş parçasının imalatını, kısa zamanda, doğru ölçülerde kaliteden ödün vermeden üretiyoruz. Üretim ihtiyaçlarınız çerçevesinde projelendirdiğiniz makina parçalarının imalatı ve periyodik bakım zamanı gelmiş parçaların revizyonu için bize başvurabilirsiniz. Talaşlı imalat işleriniz için cnc işleme merkezi, üniversal torna ve frezemiz dışında sütunlu matkap, planya ve gaz altı kaynak makinasi gibi diğer yardımcı makinalerimiz de kullanıma hazırdır. Tüm işlerimizde kullandığımız kesici ve delici takımlar, küçük el aletleri, kesme ve taşlama taşları, hassas ölçüm aletleri gibi araç ve gereçleri seçerken kaliteden asla ödün vermediğimizi belirtmek isteriz. Bu sebeple işlerinizi güvenle bize teslim edebilirsiniz. Makina tezgâh ölçülerimiz için "Makina Parkurumuz"bölümüne göz atabilirsiniz…

kalipiamalati

KALIP İMALATI VE BAKIMI

Kalıp üretimin kilit noktasıdır.Kalıp imalatı, bakımı, kalıp setlerinin hazırlanması ve birleştirilmesi, kalıpların preslerde test edilmesi ve kalıp tarafından meydana gelen üretim hatalarının giderilmesi gibi özellikle “saç metal kalıpları” ile ilgili tüm işlerinizde hizmetinizdeyiz. Kalıp işlerinin büyük bir özveri ve yılların getirebileceği tecrübe gerektirdiğinin farkındayız ve kalıp işleriniz veya kalıpla ilgi sorularınız için bizi ziyaret edebilir; bize danışabilirsiniz.

kaynakisleri

KAYNAK İŞLERİ

Kaynak işlerinizde tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Makina şasesi imalatı, istifleme sepetleri imalatı, sanayi tipi istifleme rafları imalatı, sürgülü bahçe kapısı imalatı, sanayi tipi panjurlu havalandırma kapıları imalatı vb. tüm kaynak işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

©2015.Tüm hakları Tekno Kalip Makina Sanayi'ne aittir.